Sevgili Ziyaretçi,

ferhatersoy.com.tr adresli kişisel blogumdaki içerikler bizzat benim tarafımdan veya izin verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirttiğim kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

İçerik

ferhatersoy.com.tr’da yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler ve misafir yazarların oluşturduğu içerikle hariç Ferhat ERSOY tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu içeriklerin sadece bir kısmı kullanılabilir. Bu siteden alıntı yapacağınız zaman lütfen aşağıdaki şekilde alıntı yapınız.

  • Bu yazı ferhatersoy.com.tr‘dan alıntılanmıştır/alınmıştır.
  • Kaynak: ferhatersoy.com.tr

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapma

ferhatersoy.com.tr’da yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

  • Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan ferhatersoy.com.tr hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.
  • Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve ferhatersoy.com.tr’nin yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.
    İletişim

Yorum yazma ve içerik konusunda belirtilen tüm koşulları bütün ziyaretçiler kabul etmiş sayılmaktadır. ferhatersoy.com.tr’a iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.